Płyniemy
z prądem!

Pływanie to piękna ale i trudna dyscyplina sportu. By uzyskać dobre efekty należy uczęszczać na zajęcia systematycznie i korzystać garściami z wiedzy i doświadczenia Kadry Trenerskiej.

Pływanie uczy dyscypliny, pomaga przełamać strach i bariery ale także daje wiele możliwości na przyszłość i otwiera furtki do różnych sportów wodnych.. 

Skład szkolnej kadry trenerskiej

Skład kadry trenerskiej stowarzyszenia

Czas trwania treningu:

45 Minutes

Niezbędnik:

Czepek

Miejsce:

Basen Sportowy SP5
ul. Kijowska 8

W klasach 1-3 stawiamy na wszechstronny rozwój wszystkich 5 styli pływackich + elementy startowe ale także na zabawę pływaniem i rywalizację sportową np. poprzez zawody pływackie.

W klasach 4-8 wychodzimy na szczebel profesjonalny, wyczynowy. Wykorzystujemy potencjał i pracę uczniów, którzy od klasy 1 uczęszczają codziennie na basen. Z roku na rok godzin treningu przybywa co pozwala podnosić poprzeczkę realizacji szkolenia ale także wyników sportowych.

Od 01.09.2021 r. Stowarzyszenie Olimpijczyk Kraków współpracuje ze Szkołą Podstawową z Oddziałami Sportowymi nr 5 im. Polskich Olimpijczyków aby pływanie w szkole na każdym poziomie klasy było prowadzone profesjonalnie i bezpiecznie zapewniając uczniom rozwój ale także wyjątkową relacje ZAWODNIK-TRENER.

Dołącz do Pływania w 5-tce na 5-tkę!

Aktualności z pływalni

I Mikołajki Pływackie Olimpijczyk

4.12.2021 roku na basenie przy Naszej Szkole odbyły się I Mikołajki Pływackie Olimpijczyk. Imprezę zorganizowało Stowarzyszenie Olimpijczyk, przy współpracy…

NASZĄ PASJĄ JEST SPORT

PŁYWANIELINK: zapraszamy do obejrzenia filmu o sekcji pływackiej GIMNASTYKA SPORTOWAJubileusz Szkoły (film do ściągnięcia) https://we.tl/t-Pv2hwldIkiIndywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Juniorek – link: https://www.youtube.com/watch?v=ZSp6rv7-dEM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3jb1vHXWkhO84Mqst09yRGf-DRWKBq_iBi2C8OUM3fXiYLYgxOzzwuIdU…